Rakenduste loomisel töötame LAMP-platvormil (Linux, Apache, MySQL, Perl/PHP/Python)

PHP ehk PHP: Hypertext Preprocessor on programmeerimiskeel, mis on loodud spetsiaalselt veebiarenduseks. PHP on äärmiselt levinud – vähemalt 40% maailma veebilehtedest on tehtud PHP-s.

MySQL on vabavaraline relatsioonilise andmebaasi haldamise süsteem, mis töötab eriliselt võimsa osana LAMP-platvormis

HTML, Ajax ja Javascript oskused on kohustuslikud kasutajaliideste loomisel. Mugav ja intuitiivselt mõistetav kasutajaliides on eduka süsteemi üks tähtsamaid komponente.

WordPress – Kodulehti valmistame ja arendame WordPress sisuhaldusplatvormile. WordPress on üks populaarsematest CMS (sisuhaldustarkvara) lahendustest, kuna seda arendatakse pidevalt ning selle lojaalne kasutajaskond on rahul töökindluse, turvalisuse ja kasutajamugavusega. Need omadused teevad WordPressi kodulehe omaniku jaoks heaks ettevõtte tööd parandavaks tööriistaks.

WordPressi abil on vajadusel võimalik kodulehe funktsioone kiiresti täiendada laiendusmoodulite abil, mida pakutakse tüüp-äriprotsesside jaoks päris tasuta või mõistliku litsentsitasu eest. Selliste lisamoodulite alla kuuluvad broneerimislahendused, e-poed, otsingumootorite optimeerimine, tagasisidevormid jne jne.

Kui tellijal on vajadus kodulehe erifunktsioonide järele, mida ei paku olemasolevad pluginad, siis valmistame erilahenduse WordPressi laiendusmoodulina.

Kuna WordPress ise on samuti valmistatud PHP ja MySQL-is, siis teeb see võimalikuks eriti paindlike lahenduste loomise.